Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Automašīnas virsbūves pulēšanu var veikt neatkarīgi no krāsas un izmēra. Auto pulēšana komplektā ar auto vaskošanu pasargās automašīnu no apkārtējās vides – lietus, sāļiem, apkārtējās ķīmijas. Auto virsbūves pulēšanas laiks un izmaksas iespējams noteikt redzot automašīnu un saprotot klienta vēlmes un iespējas.

Kāpēc nepieciešams pulēt auto virsbūvi?

Virsbūves pulēšanas nepieciešamība ir cieši saistīta ar auto kopšanu ikdienā. Pēc auto virsbūves pulēšanas, virsbūves kopšana ir ļoti svarīga. Lai auto saglabātu savu skaisto skatu, to nepieciešams vaskot vismaz 2 reizes gadā, biežāk jāveic tā mazgāšana, izvēloties pēc iespējas labāko mazgātuvi. Virsbūves pulēšana ir pakalpojums, kuru bez zināšanām labāk ir uzticēt speciālistam, kas ar to nodarbojas ikdienā.

Auto virsbūves pulēšana ir ļoti atbildīgs process, kuru veicot jau sākumā jāsaprot kādu rezultātu var sagaidīt un kurus auto virsmas defektus ar pulēšanas palīdzību nevarēs līdzēt.

Kādi ir sākuma soļi?

Pirms auto pulēšanas ir ļoti rūpīgi jāsagatavo automašīnas virsma, kas reizē arī ir viens no vissvarīgākajiem procesiem.

  1. Pirms auto pulēšanas automašīna tiek mazgāta ar auto šampūnu, izmantojot tīru sūkli/cimdu un divu spaiņu metodi,
  2. Pēc auto mazgāšanas virsma tiek attīrīta no darvas, rūsas putekļiem, kukaiņu paliekām, liepu un citu koku ziediem, izmantojot speciāli paredzētos līdzekļus, ķīmijas un auto mālus,
  3. Pēc auto mazgāšanas svarīgs process ir auto žāvēšana, kam tiek izmantotas speciālas auto mikrošķiedras lupatiņas, dvieļi, kas nebojā automašīnas lakas aizsargkārtu. Papildus var tikt izmantots gaisa kompresors, lai izpūstu ūdeni no gropēm starp auto detaļām,
  4. Kad auto ir nožāvēts, tas tiek aplīmēts ar papīra aizsarglentu, lai nepieļautu pulēšanas pastas nokļuvi uz detaļām, kur tas nav nepieciešams.