Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Lai arī kura gada būtu Tavs auto, mēs to padarīsim kā jaunu!

Perfection 86 darbnīca nodarbojas ar profesionālu auto restaurāciju no A līdz Z! Ja Tavā īpašumā ir kāds sens vai īpašs auto, kuru skāris “laika zobs”, bet vēlies tam dot otro dzīvību – mēs Tev palīdzēsim.  Esam restaurējuši tādus ikoniskus auto kā Wandarer W23, Nissan Skyline R34, Toyota Supra, BMW E30, Toyota AE86 un daudz citu.

Aliquam laoreet sed neque ac vehicula. Cras congue eros nec quam laoreet, in viverra erat bibendum. Cras turpis urna, vulputate at est vitae, posuere lobortis erat.

Pateicoties mūsu plašajai pieredzei un darbam ar visdažādākās sarežģītības projektiem, vari būt drošs, ka Tavs auto ir labās rokās un tiks sasniegts labākais rezultāts!

Kas ir auto restaurācija?

Automašīnas restaurācija nozīmē, ka tiek atjaunots automašīnas sākotnējais stāvoklis. Tāds, kādā tā izripoja no rūpnīcas.

Automašīnas restaurācijas process ir ļoti sarežģīts, laikietilpīgs un sastāv no daudz daudziem dažādiem soļiem. Nopietnāki restaurācijas darbi, gadījumos, kad automašīna ir ļoti sliktā stāvoklī, un ir jāveic pilna auto restaurācija var ilgt pat vairāk nekā gadu un izmaksāt vairākus desmitus tūkstošu. Viss, protams, ir atkarīgs no stāvokļa un rezerves daļu pieejamības un cenām.

Restaurācijas process katram projektam ir individuāls, jo katru auto “laika zobs” ir ietekmējis citādi un veicamo darbu saraksts nav paredzams. Tāpēc pirms projekta sākšanas ir būtiski iegūt pēc iespējas vairāk informācijas.

Auto restaurācijas process

Lai arī katrs projekts ir individuāls, visi restaurācijas darbi sastāv no dažiem vai visiem šiem soļiem. Apskatīsim, kā notiek pilna auto restaurācija soli pa solim mūsu darbnīcā.

  1. Iepazīšanās
    Visi restaurācijas projekti iesākas vienādi – mēs iepazīstamies ar Tevi, Tavu auto un mērķiem ko vēlies sasniegt. Pēc tam mēs veicam pirmo projekta novērtēšanu. Pirms projekta uzsākšanas mēs palūgsim Tev nosūtīt dažādas detalizētas fotogrāfijas un mēģināsim noskaidrot visu iespējamo par auto defektiem, lai jau laicīgi zinātu ar ko rēķināties, un varētu izveidot aptuveno darbu plānu un budžetu.
  2. Izjaukšana, projekta novētēšana, cenas sastādīšana
    Pēc automašīnas saņemšanas darbnīcā, tās patieso stāvokli un visu projektam vajadzīgo mēs varēsim saprast tikai tad, kad auto un visas tā sastāvdaļas būs pilnībā izjauktas. Pēc pilnas automašīnas novērtēšanas tiek izveidots nepieciešamo rezerves daļu saraksts un sastādīta galīgā tāme, kas tiek saskaņota ar īpašnieku.
  3. Virsbūves atjaunošana
    Pirmais un arī viens no lielākajiem darbiem, kas tiek veikts, ir virsbūves atjaunošana. Oriģinālās detaļas tiek hromētas un cinkotas. Bojātās vietas tiek sametinātas, meistars apstrādā metinājuma šuves, gruntē, un špaktelē nepieciešamās vietas un sagatavo virsbūvi krāsošanai.

4. Krāsošana
Vispirms krāsojamā virsma tiek kārtīgi nomazgāta un nožāvēta, lai pamats būtu maksimāli sagatavots krāsas uzklāšanai. Nākamais solis ir pēc klienta vēlmēm izvēlēties atbilstošāko krāsu un izlemt, kāda būs piemērotākā uzklāšanas metode. Krāsa tiek uzklāta vairākās kārtās un pārklāta ar laku. Kad krāsošana un lakošana ir pabeigta, pēc nepieciešamības automašīna tiek nopulēta.
5. Dzinēja un saistīto agregātu remonts
Veicam arī dzinēja un ritošās daļas remontus. Dzinēja remonts sastāv no dzinēja izjaukšanas un defektācijas, nepieciešamo rezerves daļu sagādes, dzinēja bloka un galvas pārbaudes/ remonta un komplektēšanas. Tālāk mehāniķis atjauno automašīnas šasiju un ar to saistītās detaļas.

6. Salona atjaunošana
Salona atjaunošana ir vienīgais no restaurācijas darbiem, kas netiek veikts pie mums Perfection 86 darbnīcā. Šo uzdevumu mēs uzticam pārbaudītiem un sevi pierādījušiem sava aroda speciālistiem. Salons vai tikai tā bojātās daļas tiek izņemtas un nogādātas pie meistara.
7. Salikšana
Viens no pēdējiem automašīnas atjaunošanas soļiem ir tās salikšana. Šis ir viens no nozīmīgākajiem soļiem visā procesā, jo ir nepieciešama plaša pieredze automašīnu uzbūvē un zināšanas par konkrēto modeli. Tiek uzstādītas visas remontētās un jaunās detaļas, ielikts dzinējs un salons.
8. Sagatavošana nodošanai klientam
Pirms pabeigtais projekts tiek nodots klientam, mēs veicam visas nepieciešamās pārbaudes, lai būtu droši, ka viss strādā un ir droši automašīnu izmantot ceļu satiksmē. Tiek, protams, uzlikta arī pēdējā “odziņa” – tiek iztīrīts salons un nomazgāta virsbūve, lai klientam būtu patīkami iekāpt svaigi atjaunotajā un krāšņajā auto!

Kā tiek noteikta auto restaurācijas cena?

Kā jau minējām, katrs restaurācijas projekts ir individuāls, tāpēc precīzu tā cenu nav iespējams noteikt pirms automašīnas izjaukšanas. Lai arī katrs projekts ir atšķirīgs, cenu sastāda šādi galvenie kritēriji:

> Automašīnas virsbūves stāvoklis
> Dzinēja stāvoklis
> Ritošās daļas stāvoklis
> Salona stāvoklis
> Rezerves daļu pieejamība
> Klienta individuālas vēlmes
> …un dažādi citi faktori.

Lai pieteiktos vai uzzināt vairāk informācijas par restaurāciju, tad sazinies ar mums!