Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Automašīnas virsbūves krāsošana – atsvaidzini sava auto izskatu!

Auto krāsošana ir darbs ar kuru agrāk vai vēlāk nākas saskarties gandrīz ikvienam auto vadītājam. Neatkarīgi no tā vai vēlies savam auto atjaunot sākotnējo spīdumu pārkrāsojot visu virsbūvi, vai tikai izlabot kādu nelielu defektu, Perfection 86 meistari par to parūpēsies. 

Pateicoties daudzo gadu pieredzei automašīnu krāsošanā un restaurācijā, mūsu meistari spēj nodrošināt profesionālus un kvalitatīvus auto krāsošanas pakalpojumus. 

Krāsošana notiek tam paredzētās, speciālās telpās, kā arī izmantojam tikai augstākās kvalitātes iekārtas un materiālus, kas sevi ir pierādījuši laika gaitā.

Pateicoties mūsu plašajai pieredzei un darbam ar visdažādākās sarežģītības projektiem, vari būt drošs, ka Tavs auto ir labās rokās un tiks sasniegts labākais rezultāts!

Kas jāzina pirms auto krāsošanas?

VAI IR VĒRTS KRĀSOT MANU AUTO? – Automašīnas krāsošana ir laikietilpīgs un sarežģīts process, tāpēc jārēķinās ar attiecīgām izmaksām. Līdz ar to, ja neesi pārliecināts vai ir vērts krāsot Tavu auto, atbrauc pie mums – izvērtēsim Tavu konkrēto situāciju un palīdzēsim pieņemt pareizo lēmumu!

KRĀSOŠANA PRASA LAIKU – Kā jau minējām, krāsošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process. Tāpēc nododot savu auto mūsu speciālistu rokās, jārēķinās ar to, ka automašīna var būt Jums būt nepieejama  no vairākām dienām līdz nedēļai, atkarībā no darbu sarežģītības.

KRĀSOŠANAS VEIDI – Galvenokārt nodarbojamies ar šādu veidu krāošanas darbiem.

 • LOKĀLA, JEB ATSEVIŠĶU DETAĻU KRĀSOŠANA.
 • PILNA VIRSBŪVES KRĀSOŠANA.

Kā notiek auto krāsošana Perfection 86 darbnīcā?

Lai arī katrs projekts ir individuāls, visi standarta krāsošanas darbi sastāv no dažiem vai visiem šiem soļiem. Apskatīsim, kā notiek automašīnas krāsošana standarta situācijā, soli pa solim mūsu darbnīcā.

 1. Demontāža
  Ja nepieciešams, atsevišķa detaļa vai detaļas tiek noņemtas no automašīnas un izjauktas, lai tās varētu pilnvērtīgi nokrāsot.
 2. Bojātās virsmas apstrāde
  Tiek noslīpēta tagadējā krāsas kārta, un, ja nepieciešams, ari rūsa. Bojātos paneļus iespējams arī sametināt. Ja uz paneļa ir kāda bukte, tā tiek izvilkta un maksimāli iztaisnota, lai būtu pēc iespējas mazāk nepieciešams izmantot špakteli.
 3. Špaktelēšana, virsmas izlīdzināšana
  Šis ir viens no svarīgākajiem sagatavošanas procesa soļiem. Bojātā vieta tiek špaktelēta un rūpīgi slīpēta, lai izlīdzinātu pilnīgi visus defektus un garantētu perfekti sagatavotu virsmu.

4. Grunts uzklāšana
Tiek izvēlēta piemērotākā grunts, kas paredzēta dotās virsmas tipam. Grunts uz auto virsbūves tiek uzklāta vairākās kārtās.
5. Piemērotās krāsas piemeklēšana
Ja vēlēsies, nokrāsosim auto jebkurā Tevis izvēlētā krāsā. Tomēr, ja paliksim pie oriģinālās krāsas – pēc automašīnas ražotāja noteiktā koda tiks piemeklēta pareizā krāsa, kā arī tiek izvēlēta labākā uzklāšanas metode.

6. Krāsas uzklāšana
Uz svaigi sagatavotās virsmas krāsa tiek uzklāta vairākās kārtās. Starp kārtu uzklāšanu tiek ievērots paredzētais laiks, lai izvairītos no krāsas notecēšanans. Kopumā krāsa tiek uzklāta 3-4 kārtās.
7. Lakošana
Uz jaunās krāsas tiek uzklāta laka. Tāpat kā ar auto krāsu, starp lakas uzklāšanas kārtām tiek ievērots paredzētais laiks, lai izvairītos no tās notecēšanas.
8. Krāsotās virsmas pulēšana
Ja nepieciešams, nokrāsotā virsma tiek arī nopulēta.

Lai noskaidrotu cik krāsošana maksātu tieši Tavam auto, sazinies ar mums zvanot, RAKSTOT!