Skip to content Skip to footer
kvalitatīvākie materiāli

Mums rūp kvalitatīvi paveikts darbs

Autoevakuātora pakalpojumi

Nogādāsim Tavu iemīļoto transportlīdzekli uz jebkuru Tevis izvēlētu servisu vai vietu. Palīdzēsim transportēt, izkļūt no grāvja vai nogādāt Jūsu vērtīgo transportlīdzekli uz Jūsu adresi.

Restaurācija

Ja Tavā īpašumā ir kāds sens vai īpašs auto, kuru skāris “laika zobs”, bet vēlies tam dot otro dzīvību – mēs Tev palīdzēsim.

Virsbūves pulēšana un apstrāde

Ar auto virsbūves pulēšanu ir iespējams atbrīvoties no vietām uz virsbūves, kas ir matējušās, izveidojušās mikro plaisas, kā arī atbrīvoties no švīkām, kas radušās ilgtermiņā mazgājot auto ar nepareizu tehniku un aprīkojumu.

Dzinēju remonts un apkope

Veicam dzinēju kapitālos remontus, kas ietver sevī dzinēja izjaukšanu un defektāciju, nepieciešamo rezerves daļu sagādi, dzinēja bloka un galvas pārbaudi/ remontu un komplektēšanu pēc ražotāja noteiktiem standartiem.

Auto virsbūves krāsošana un remonts

Mēs piedāvājam pilnu virsbūves atjaunošanas un remontdarbu kompleksu jebkuras sarežģītības bojājumiem, kas atbilst ražotāja standartiem.

Ritošās daļas remonts

Automašīnas ritošās daļas galvenais uzdevums ir samazināt triecienus braucot pa nelīdzenu ceļa virsmu, kā arī nodrošināt drošu un ērtu pārvietošanos, tāpēc ritošā daļa regulāri tiek pakļauta paaugstinātai slodzei un to būtu nepieciešams pārbaudīt vismaz reizi pusgadā.